Baba Dostu Cağ Kebap

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
605 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: AHMET ÖZÇELİK
  • ADRES: Mahmutbey Şubesi Mahmutbey Cad. Kocasinan Merkez Mah. Bahçelievler – İstanbul Telefonlar: (0212) 503 22 36 – (0212) 653 86 86 Büyükçekmece Şubesi Mimar Sinan Merkez Mh. E5 Londra Asfaltı No: 70 Büyükçekmece / İstanbul Telefon: (0212) 580 09 25
  • TELEFON: (0212) 653 86 86
  • FAX: (0212) 653 86 86
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http:// http://www.babadostu.com/
  • E-POSTA: bilgi@babadostu.com
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1970 Tortum Şenyurt beldesi doğumlu olan Ahmet ÖZÇELİK, ilk, orta, lise ve üniversite öğrenimini memleketi Erzurum’da tamamladı. Askerlik görevini Gaziantep’te yerine getirdikten sonra uzun yıllar özel bir şirkette satış pazarlama alanında başladığı görevi dolayısıyla kısa sürede Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde pek çok yerde bölge ve şube müdürlüğü görevlerinde bulundu. Daha sonra aynı şirkette Karadeniz Bölge Müdürlüğünde yer aldı.

2003 yılında Trakya ve Marmara’daki şirketin yan kuruluşuna Genel Müdür olarak atandı. Bu bölgede sürdürdüğü aktif faaliyetler sonrası görevinden istifa ederek Erzurum Cağ Kebabını daha geniş kitlelere tanıtmak, sevdirmek ve bu lezzeti daha geniş bir çerçevede insanların hizmetine sunmaya karar vererek, ilk  Baba Dostu Cağ Kebap Salonu’nu İstanbul Şirinevler’de hizmete açtı.

Özçelik iş yerinin adını neden BABA DOSTU olarak belirlediğini ise şöyle anlatıyor:

“Benim dedemin babası köyde hatırı sayılan insanların başında gelen bir kişiymiş. Ekonomik durumu çok iyi olmamasına rağmen köyümüze gelen yabancıları çok iyi derecede ağırlar ve misafirperverlikten büyük hoşnutluk duyarmış.

Misafir kalan insanlar dedem hakkındaki memnuniyetliklerini her gittikleri yerlerde ve konuşma ortamlarında dile getirirlermiş. Bu alışkanlık dedemde de devam etmiş.

Bu vesile ile beni gören köylüler ve civar köylerin büyükleri benim kendimi tanıtmamdan sonra geçmiş günleri yad ederek bana, ‘Biz seninle baba, ata dostuyuz’ derlerdi ve bu beni son derece duygulandırır ve mutlu ederdi. Bu vesile ile işyerimin adının BABADOSTU olmasını istedim”

Baba Dostu, bugün Cağ Kebabı denilince ilk akla gelen müstesna bir yer olmanın yanısıra yükselişini ve büyümesini sürdürmektedir.

Ayran Aşı

a1

Ayran aşı buğday deni ile yapılan ve Erzurum’da “aş otu” denilen farklı bir bitkinin ilave edildiği, Erzurum’un ve midenin dostu diyebileceğimiz mükemmel bir çorba çeşididir.Mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Cağ Menü (Büyük / Küçük)

kebap

Cağ Kebap kuzu etinden yapılır. Etin rahatsız eden kısımları ayıklanarak özel salamurası yapılır ve odun közünde pişirilerek servis edilirir.

Büyük menüde sunum tek tek olur ve sıcak bir şekilde servis edilir. Siz dur dıyene kadar servis devam eder. Salata, soğan ve söğüş ikramımızdır.

Küçük olan menüde ise porsiyon Cağ Kebabı 2 adet olur, yanında soğan, salata ve köy yoğurdu ikram edilir.

Kadayıf Dolması

kadayif

Erzurum mutfağının vazgeçilmezlerinin başında gelir. Özellikle Ramazan ayında her Erzurumlunun iftar sofrasında olmazsa olmazlarındandır.

İçerisinde ceviz bulunan tatlımız çok hafif bir tatlı çeşididir. Porsiyonunda 2 adet vardır.

Büyükçekmece Şubesi

Büyük Çekmece Şubesi

Mimar Sinan Merkez Mh. E5 Londra Asfaltı No: 70 Büyükçekmece / İstanbul
Telefon: (0212) 580 09 25

Mahmutbey Şubesi

sube1_mahmutbey

Mahmutbey Cad. Kocasinan Merkez Mah. Bahçelievler – İstanbul
Telefonllar: (0212) 503 22 36 – (0212) 653 86 86

TEKİRDAĞ Şubesi

sube2_sefakoy

Hürriyet mah.Yarköy sokak no:1/A         SÜLEYMANPAŞA/TEKİRDAĞ
Telefon: (0282) 263 22 36

Baba Dostu olarak sizlere her zaman daha iyisini sunmanın gayreti içindeyiz.

Siz müşterilerimizi memnun etmek öncelikli görevimiz. Bunu yaparken kalitemizden taviz vermeden, Erzurum’a özel lezzeti sizlere birebir ulaştırarak gerçekleştirmek istiyoruz. Bu nedenle Baba Dostu mekanlarında elde ettiğiniz tecrübelerinizi paylaşabilir, beğenmediğiniz ya da olmasını arzu ettiğiniz hususları dile getirebilirsiniz.

Sizler bize ne kadar sağlıklı geri bildirimde bulunabilirseniz o derece daha kaliteli ve eksiksiz bir hizmet imkanımız olacaktır. Katkılarınız için şimdiden teşekkürler…

Evlere Servis

Eve servis yapıyoruz. Ancak tüm Cağ Kebabı seven müşterilerimize özel tavsiyemiz hemen ve sıcak sıcak yenmesi yönünde olduğundan misafirimiz olarak mekanlarımızı tercih etmenizdir.

Servis için iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Davetler ve Özel Günler

Kendinize ait veya herhangi bir özel mekanda düzenlediğiniz bütün yemekli organizasyonlarda sizlere Cağ Kebabı noktasında ziyafetlerinizde hizmet vermeye hazırız.

Baba Dostu olarak Erzurum Cağ Kebabını hazırlar ve misafirlerinize özel servis yapabiliriz.

Gerçek Cağ Kebabı

Cağ Kebabı son derece özel bir itina ile hazırlanması gereken mükemmel bir lezzettir. İşin ehli bir kimse hazırladığı zaman ise tadına doyum olmaz. Baba Dostu’nun özel ustaları bu lezzeti son derece hassas aşamalardan geçerek hazırlarlar. Etin tazeliği, terbiyelenme süreci ve ikramı çok önemlidir. Baba Dostu bu konuda size eşsiz bir deneyim sunar

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.