ÇÖZÜM İNŞAAT

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
510 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: KENAN TOSUN
  • ADRES: Adres: Orta Mh. Atatürk Cd. Cansu Apt. No: 92/2 Soğanlık / Kartal / İstanbul Tel: 0216 452 66 66 Fax: 0216 452 66 66 E-posta: info@cozuminsaat.org
  • TELEFON: 0216 452 66 66
  • FAX: 0216 452 66 66
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://cozuminsaat.org/
  • E-POSTA: nfo@cozuminsaat.org
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

Çözüm İnşaat 1978 yılında Türkiye de kurulmuştur. Kuruluş felsefesi bireylerin istihdamında mümkün olabildiğince fazla paya sahip olmak, müşterilerin yaşam kalitesini artıran proje ve hizmetler üretmek ve pazarlamaktır.

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar bir taraftan iç yapısında istihdamı sürekli artırıcı iş kollarına yatırım yaparken, diğer taraftan müşterilerinin iş ve yaşam kalitesini artıracak konutlar, endüstriyel tesisler, iş merkezleri vb yapıların çağın gerekleri ve teknolojilerini kendine özgü tasarım ve yapı tekniğiyle birleştirip müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Çözüm İnşaat Kuruluş felsefesindeki kutsiyet ile yakın gelecekte adını yurt içinde ve yurt dışında muhtelif proje ve üretim alanlarında sağlam bir pozisyonda konumlandıracaktır.

Firmamızı bugünkü konumuna taşıyan tüm çalışma arkadaşlarımıza, bu yolda desteklerini ve fedakarlıklarını eksik etmeyen aile bireylerimize, bizleri yaptığımız işler İle ölçen, yücelten değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Misyon – Vizyon

Vizyon
Özel ve Kamu sektöründe gerçekleştireceğimiz tüm projelerimizde güvenirlilik ve kaliteden ödün vermeden; çağdaş ve teknolojik eserler ortaya çıkarmak, itibarlı ve aranan bir şirket olarak hizmetlerimize devam etmek

Misyon
Bugüne kadar her biri kendi alanının başarılı projeleri olan inşaat faaliyetleriyle, ülkemize kazandırmış olduğumuz eserlere; aynı azim ciddiyet ve kalite anlayışıyla yenilerini eklemek , ülkemiz ve halkımızın hizmetine sunmaktır.

HİZMETLERİMİZ

Anahtar Teslim İnşaat

Ülkemizin inşaat sektöründe faaliyet gösteren genel müteahhitlik firmaları arasında ÇÖZÜM  İNŞAAT, özellikle prestijli yapıların ve projelerin müteahhidi olarak haklı bir üne ve ayrı bir yere sahiptir.

Bu ayrıcalıklı konum, ülkemizin önce gelen birçok özel ve resmi kuruluşların, ihtiyaç duydukları binaların yapımı için özellikle ÇÖZÜM İNŞAAT’ı seçmiş olmaları sürecinde ve bu süreç neticesinde kazanılmıştır.
ÇÖZÜM  İNŞAAT, kuruluş tarihi olan 2000 yılından bugüne kadar, çok sayıda yaşam alanı ve ofis binasının yapımını tamamlamış, kaliteli işçilikleriyle öne çıkan bu projelerin birçoğu, ülkemizin mimari gelişmesine katkıda bulunmuştur.

 

KONUT PROJELERİ
Villa, apartman, konut siteleri projeleri

ALT YAPI PROJELERİ

İçmesuyu boru hatlari, atık su, şebeke ve ana boru hatları, yağmur suyu boru hatları, drenaj, boru hatları, sulama Kanalları,

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.