Erkan Şamcı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
912 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

KİŞİ HAKKINDA

Erkan Şamcı
Erkan Şamcı hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, kitapları, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1959 yılında dünyaya gelmiş, Erzurum doğumludur. İlköğretim, Ortaokul ve Lise tahsilini Anadolu’nun farklı şehirlerinde tamamlamıştır. Ardından 1984 senesinde Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Ülkemizin en iyi Ziraat Mühendislerinden birisi’dir. Günümüzde Ziraat Mühendisi, Bitki Bilimci, Entomoloji uzmanı (böcek bilimci), Ekoloji Düşünürü, Ekolojik Yaşam Uzmanı, Araştırmacı, Aktivist, Mucit (çok sayıda patent sahibi), eğitmen, yazar, Radyo Programcısı, TV Programcısı ve Yapımcısı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Kimyasal karşıtı Ekolojik yaşam teorileri ve pratiklerini kitapları, radyo ve televizyon programları, söyleşi ve konferansları ile toplumun her kesimi’ne sunmaktadır. İnsanlara hoş sohbetleri ile doğayı sevdiren ve bilinçlendiren Şamcı günümüzde 360 Televizyon kanalında Erkan Şamcı ile Doğala Dönüş isimli programı hazırlayıp sunmaktadır.

Uzun yıllardır kimyasallarla savaşmakta ve bir doğa koruyucusu olarak insanları bilinçlendirmekte ve yol göstermektedir. İnsanı ve çevreyi korumak adına mesleki ve insani sorumluluğu ile çabalayan ve hayatını Ekolojik yaşam’a adamış bir çevre insanı’dır.
Resmi web sitesinden Ekolojik ve Kaliteli Organik Ürünler’i uygun fiyatlar ile edinebilirsiniz. Doğal duş jelleri, doğal sabun, bebek ürünleri, ağız diş ürünleri, organik sirke, organik tekstil, sebze meyve, temizlik ürünleri ve yağlar bunlardan sadece bir kaçıdır.

Erkan Şamcı kitapları;
Ekolojik Temizliği Kitabı
Erkan Şamcı ile Neşeli Botanik
Ekolojik Güzelliğin Kitabı
Kadınların Altın Kitabı

KİŞİ HAKKINDA YORUM YAP

KİŞİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.