Fatih ŞENER

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
800 ZİYARETÇİ
  • ADRES: İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi İ.Ü.C. Avcılar Kampüsü 34320 Avcılar/İstanbul
  • TELEFON: + 90 (212) 473 70 00
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
  • E-POSTA: ulk@istanbul.edu.tr
  • SOSYAL MEDYA:

KİŞİ HAKKINDA

UND Strateji ve İş Geliştirme Başkanı

N. Fatih Şener, 1966 yılında İstanbul’da doğdu, Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde Lisans, University of East London’da MBA eğitimini tamamladı. Supsan A.Ş.’de başladığı çalışma hayatını Askerlik görevini takiben Türkiye Kalite Derneği’nde (KalDer) sürdürdü. Nisan 1998 itibariyle KalDer’deki profesyonel çalışmasını bitirmesi üzerine KalDer Yönetim Kurulu tarafından İcra Kurulu Üyeliği görevine getirildi, Aynı yıl Pozitif Kalite ve Sistem Geliştirme Ltd. Şti. adlı danışmanlık şirketini kurdu.

Kamu ve Özel Sektör’den çeşitli kuruluşlara (Aydın İl Emniyet Müdürlüğü, Siemens Fiber Optik Kablo, İhlas Finans vb.) ISO 9000 Kalite ve ISO 14000 Çevre Yönetim Sistem Belgesi almalarında Danışmanlık yaptı, eğitim faaliyetlerinde bulundu. Sağlık Bakanlığı, Gümrük Müsteşarlığı, İstanbul-Samsun-Bursa Emniyet Müdürlüğü gibi kamu kurumlarında birçok eğitim ve konferans verdi.

Şubat 2001’de UND de yeniden yapılanma sürecinde, Danışman olarak görev aldı. Bu çalışmalar sonucunda UND Ocak 2002’de ISO 9001 Belgesi alan ilk Sektör Kuruluşu, 2004 yılı Kasım’ında ise, Ulusal Kalite Büyük Ödülü’nü kazanan ilk Sivil Toplum Kuruluşu oldu. Şener, daha sonra bu kurumda 2006 yılına kadar İcra Kurulu Başkanlığı görevini yürüttü. Pozitif Ltd’in Londra şubesini 2003 yılında kuran Fatih Şener, University of East London’da MBA Programını tamamlarken, Londra’da yerleşik orta ölçekli Türk şirketlerine yönelik eğitim ve danışmanlık faaliyetlerinde bulundu. Aynı süre içinde TBCCI (Türk İngiliz Ticaret ve Sanayi Odası). Yönetim Kurulu Danışmanlığı görevini üstlendi. 2004 ve 2007 yılında yapılan seçimlerde TBCCI Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi ve bu görevi 2009 yılına kadar sürdürdü. Fatih Şener  01 Nisan 2013 tarihi itibariyle UND İcra Kurulu Başkanlığı görevine getirildi. Halen UND Strateji ve İş Geliştirme Başkanı görevi yürütmekte olan Şener, evli ve bir çocuk babasıdır.

KİŞİ HAKKINDA YORUM YAP

KİŞİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.