Fatma Günaydın

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
817 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

KİŞİ HAKKINDA

1995 yılının Nisan ayında dünyaya gelen Fatma Günaydın aslen Erzurum doğumludur. İsminin Fatma olduğunu ancak genellikle çevresinde tanıdıklarının kendisine Fatoş diye seslendiğini belirten Günaydın 5 kardeştir. İnstagram hesabı da zaten fatogunaydn ‘dır. Ailenin en küçüğüdür, kendisinden büyük 1 abisi, 3’ te ablası vardır. Kendisini kurtarıcı ve sürpriz bir çocuk olarak tanımlamakta, sebebinin ise doktorun abisinin doğumunda annesinin karnında gazlı bez unuttuğunu, o doğarken bunun fark edildiğini, fark edilmeseydi annesinin yaşamını yitirebileceğini dile getirmiştir.

7. ve 8. sınıfta iken futbol oynayan Fatma Günaydın, ilerleyen süreçte bacaklarının çok kaslı olmaya ve çarpıklaşmaya başladığını fark etmiş ardından futbolu bu sebeple bırakmıştır. Genellikle derslerden kaçmak için okulun tüm spor aktivitelerine ismini yazdıran Fatma Günaydın, bu sayede de içindeki spor aşkını fark ettiğini belirtmiştir. Lise döneminde hiç yerinde durmayan ve sürekli gezen Günaydın, Lise ve Üniversite döneminde Moda tasarımı üzerine eğitim almıştır. İlk iş hayatında ise BKM Yapım’da, (Bizim Köyün şarkısı, Deliha 2, Jet Sosyete 2. sezon) gibi projelerde çalışmıştır.

Üniversite eğitiminin ardından İngilizce öğrenmek için Malta’ya gitmiş, 6 ay tek başına orada yaşamını sürdürmüştür. Orası onun hayatının dönüm noktası olmuş, kendi gücünü, özgüvenini, korkularını, korkusuzluklarını ve kendi ayaklarının üzerinde durmayı öğrenmiştir. Malta’da kendisini tanıma fırsatı yakalamıştır.
Fatma Günaydın hobileri, fobisi;
Hayatta en büyük hobileri, seyahat etmek, arkadaşları ile vakit geçirmek, dans etmek, gülmek, şakalaşmak ve arkadaşlarını kızdırmaktadır. En büyük fobisi ise karanlıkta tek başına uyumaktır. Çiçekleri, doğayı ve hayvanları çok sevdiğini belirten Günaydın, karanlık korkusuna rağmen katılacağı Survivor yarışmasında sorun yaşamayacağını düşünmektedir.

Tam bir Survivor hayranı olan Günaydın, hayalinin bu yarışmada yer almak olduğunu, bundan sonra ise hayatında sadece Survivor ve sonrası olacağını dile getirmiştir. Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2020 Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer almaktadır.

İddialı yarışmacının henüz boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamış, araştırılmaktadır.

KİŞİ HAKKINDA YORUM YAP

KİŞİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.