TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
982 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Abdullah ATALAR
  • ADRES: Akşemsettin Mah. Akgül Cad. Yasin Sok. No: 23 Sultanbeyli-İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (216) 487 3505
  • FAX: 0 (216) 487 2228
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.gecemlighting.com
  • E-POSTA: info@gecemlighting.com
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Gecem
Hakkında
Gecem Aydınlatma 1997′den bu yana aydınlatma konusunda özel çözümler sunarak, ekonomik, ergonomik, çevreye duyarlı, estetik ve mimari değerleri ön planda tutan ürünler üretiyor. Uluslararası alanda 40 farklı ülkede varlığını sürdürürken, dünyanın çeşitli yerlerinde işinin uzmanlarıyla çalışıyor.

Gecem, iş ortağı olarak mimarlar, mühendisler, aydınlatma tasarımcıları, elektrik müteahhitleri, elektrikçiler, uluslararası distribütörler ve toptancılarla çalışarak, kaliteli ürünleri, fonksiyonel ve yenilikçi çözümleri uygun fiyatlara müşterilerine sunuyor.

Sadece alanında en iyi ürünleri üretmekle kalmayan Gecem, endüstriyel tasarım yoluyla mimari elementleri aydınlatmayla bütünleştiriyor. Işığın kalitesinin mekanlara değer kattığının verdiği farkındalıkla çeşitli uzmanlık dallarındaki profesyonellerle çalışarak, doğru ve verimli ışığın farklı mimari mekanlarda kullanımını önemsiyor.
Vizyon
Gecem Aydınlatma sürdürülebilir, müşteri odaklı , pratik ve basit aydınlatma çözümleri ile mimarların, tasarımcıların, taahhüt ve elektrik firmalarının birinci tercihi olmayı amaçlar. Gecem geleceğin aydınlatmasını şekillendiren insan ve mekan odaklı aydınlatma ürünleri tasarlayarak ve global pazarda ışığın yolu olmayı hedefler.
Misyon
Gecem Aydınlatma müşterileri için sürdürülebilir, enerji tasarruflu, doğa ile barışık aydınlatma çözümleri sunar.
DEĞERLER
Müşteri Odaklılık:

Müşterilerin değişen ve değişken taleplerine en hızlı ve etkili şekilde cevap veren rekabetçi ürün ve hizmetler sunmak.

Kaliteli Ürünler Sunabilme

Uzun seneler kullanılabilecek estetik, pratik , verimli ve çevreye duyarlı ürünler üretmek.

Çeviklik ve Değişime Ayak Uydurabilme

Teknolojideki ve tercihlerdeki değişiklikleri anlayıp hızla pazarın ihtiyaçlarına hitap eden ürün ve hizmetler sunma.

Güvenilir Marka

Müşterilerin güvenle alıp kullanabilecekleri bir marka olmak.
GECEM AYDINLATMA LABORATUVARI
lab1
Laboratuvarımızın kuruluş amacı, aydınlatma armatürlerini ve bu armatürlere ait nihai bileşenleri çeşitli elektriksel, optiksel, mekaniksel ve fiziksel testlere/ölçümlere tabi tutmaktır.

lab2
Türkiye’nin ileri gelen laboratuvarlarından biri olan Gecem Aydınlatma Laboratuvarı mevcut altyapısı ile Ar-ge çalışmaları ve test/analiz gereksinimlerini karşılamak üzere yapılandırılmıştır. Modern teknolojinin gerektirdiği şekli ile tüm önemli cihazları bünyesinde bulundurmaktadır.

lab3
Konusunda bilgili, donanımlı ve eğitimli mühendis kadrosu ile Gecem Aydınlatma Laboratuvarı müşterilerine her türlü teknik desteği sağlamakla birlikte tüm deney sonuçlarını rapor halinde müşterilerine sunmaktadır.
KALİTE STANDARTLARI KAPSAMINDA LABORATUVARIMIZDA YAPILAN TESTLER
TS 8698 EN 60598-2-1
Aydınlatma armatürleri – Bölüm 2: Özel kurallar – Kısım bir: Genel amaçlı, sabit.
Bu standart, 1000 voltu aşmayan besleme gerilimlerinde tungsten filamanlı, tüp biçimli flüoresan ve diğer boşaltmalı lambalar ile kullanılan genel amaçlı, sabit aydınlatma armatürleri ile ilgili kuralları kapsar

TS 8700 EN 60598-2-3
Aydınlatma armatürleri – Bölüm 2: Belirgin özellikler – kısım 3: Yol ve cadde aydınlatması için
Bu standard, besleme gerilimi 1000 volt’ u geçmeyen tungsten flamanlı, tüp biçimli fluoresan ve diğer boşalmalı lambalarla birlikte yol ve cadde aydınlatmasında kullanılan aydınlatma armatürleri ile ilgili kuralları kapsar.

TS EN 60598-2-2
Aydınlatma armatürleri- Bölüm 2: Özel kurallar kısım 2: Gömme armatürler.
Bu standart, besleme gerilimi 1000 Voltu geçmeyen tungsten filamanlı tüp biçimli flüoresan ve diğer boşaltmalı lambalarla kullanılan gömme aydınlatma armatürlerinin kurallarını kapsar

TS EN 60598-2-5
Aydınlatma armatürleri – bölüm 2-5: Belirli özellikler – Projektörler
Bu standard, besleme gerilimleri 1000 V’u geçmeyen tungsten filâmanlı, tüp biçimli fluoresan ve diğer boşalmalı lambalarla kullanılan projektörlere ait kuralları kapsar
Web sitesi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.