Kayhan Kilbaşoğlu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
895 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

KİŞİ HAKKINDA

Kayhan Kilbaşoğlu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? eğitimi, kariyeri, doğum yeri, memleketi, aslen nereli? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Aslen Erzurum’lu olan yakışıklı isim Kilbaşoğlu, Erzurum’un Karayazı İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. Henüz 2 yaşına geldiğinde ailesi ile birlikte Almanya’ya göç etmiştir. Almanya’da bir dönem amatör olarak futbol da oynayan Kilbaşoğlu, 2019 senesinde Almanya’nın Magdeburg kentin’de düzenlenmiş olan (Miss Deutschland) isimli 26 yaş üstü güzellik yarışmasının en güzel erkeği seçilen isim olmuştur. Yarışmanın aynı kategorisi’nde yine Türk asıllı olan yarışmacı Semih Yüksel de 2. olmuştur.

Boyu 1.85 cm, kilosu ise 85’tir. Ancak doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır. Yaşantısını Almanya Bielefeld’de sürdüren ünlü isim yarışma sonrasında, seçilmekten onur duyduğunu dile getirmiştir. Yarışmanın ardından gururlu olduğunu açıklayan Kilbaşoğlu, Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilecek ‘Mister Universe’ yarışmasında Almanya’yı temsil eden isim olacaktır.

Almanya Köln’de oyunculuk eğitimi de alan Kayhan Kilbaşoğlu günümüzde ise kariyerini oyuncu olarak sürdürmektedir. İnternet üzerinden İGTV de yayınlanan Altın Kod 520 isimli dizinin oyuncu kadrosuna katıldığı belirtilmektedir. Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan ünlü ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 30,7bin civarındadır. Maalesef sevgilisi var mı? varsa kim? sorusunun cevabına da henüz ulaşılamamıştır.

Gelecek dönemlerde Türk televizyon dünyasınında dikkatini çeken ünlü ismin Türk dizilerinde rol alması beklenmektedir.

KİŞİ HAKKINDA YORUM YAP

KİŞİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.