TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,276 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: MUSTAFA MODOĞLU
  • ADRES: ÇAVUŞOĞLU MAH ÇOBANYILDIZI CAD. N0 34 KARTAL İSTANBUL https://www.google.com/maps/dir/40.9649834,29.2773674/40.88611,29.199869/@40.9753353,29.1677479,11z/data=!4m4!4m3!1m1!4e1!1m0
  • TELEFON: 0 (216) 517 9162
  • FAX: 0 (216) 517 9162
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.modoglu.com/
  • E-POSTA: medya@modoglu.com
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Akaryakıt / İnşaat / Enerji / Ticari Akaryakıt Sistemi / Automatic Yakıt Sistemi / Lojistik / Maden

Mustafa Modoğlu Holding’in temeli 1960 yılında Abdülmecit Modoğlu tarafından atılmıştır. Devlet müteahhitliği ve özel sektör taahhütleri yapmak üzere kurulan Modoğlu kısa bir süre içinde büyümüş ve ülkemizin önde gelen holdingleri arasında yerini almıştır. Bugün yarım yüzyılı aşan bir zamana yayılan tecrübesi ve birikimi ile Mustafa Modoğlu Holding bu anlamda sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak verdiği hizmetlere bütün gücüyle devam etmektedir.

Bünyesinde birçok şirketi barındıran Mustafa Modoğlu Holding, tüm bu şirketlerde yüzlerce kişiyi istihdam ederek ülke ekonomisine katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bu gurur Modoğlu’nun sektörünün öncü kuruluşu olarak yoluna başarı ve saygınlık ile devam etmesini sağlamaktadır.

Modoğlu Holding faaliyet gösterdiği akaryakıt, inşaat,enerji ,maden ve lojistik alanlarında sahip olduğu ISO Yetkinlik Belgeleriyle müşterilerine ve topluma güvenilir ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Mustafa Modoğlu Holding bünyesinde birçok şirketi bulundurarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve istihdam yaratmak düşüncesine sahip olmanın haklı gururunu taşıyarak öncü bir kuruluş olarak hizmetlerine devam edecektir.

Misyonumuz

Mustafa Modoğlu Holding faaliyet göstermekte olduğu tüm sektörlerde çağın gelişimini ve değişimini yakalayarak kusursuz hizmet kalitesi sunmayı hedeflemektedir. Holdingin amacı akaryakıt, ticari akaryakıt sistemi, taşıt tanıma yakıt sistemi, enerji, inşaat,gayrimenkul, maden ve lojistik faaliyet alanlarında sektörel başarı çizgisini yükseltmektir.Mustafa Modoğlu Holding kendi sektör başarısını yükselterek, sektörün geneline de değer katmayı hedeflemektedir.

Mustafa Modoğlu Holding faaliyet göstermekte olduğu akaryakıt, enerji, inşaat,gayrimenkul, maden ve lojistik alanlarında da büyümeye devam etmeyi amaç edinmiştir. Holding bu faaliyet alanlarında büyürken çevreyi koruma arzusundan vazgeçmemektedir. Bu anlamda tüm fiziki, teknik ve insani imkanlar kullanılmaktadır. Müşterilerine verdiği hizmeti çevre ve toplumun yararına kullanmayı kendine şiar edinen Mustafa Modoğlu Holding, sektörde öncü konumunu sürdürmeyi ve başarı çizgisini her daim yukarı çıkarmayı hedeflemektedir.

Mustafa Modoğlu Holding her geçen gün artmakta olan müşteri portföyüne yenilerini eklemeyi ve toplumun büyük bir kısmının kusursuz hizmetinden yararlandığını görmeyi istemektedir. Müşterilerine Modoğlu güvencesini sunmakta olan Holding, yönlendirici ve yapıcı tavrı ile müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Modoğlu Holding çevreyi koruma, müşterilerine kusursuz hizmet verme ve topluma fayda sağlama amaçlarını gerçekleştirirken sektöründe öncü firma olma özelliği sürdürmeyi amaç edinmiştir. Lider, inanılan, saygı duyulan, başarılı kurum olma özelliğini devam ettirmek isteyen Holding organizasyon yapısını güçlendirmek ve Pazar payını arttırmak istemektedir. Mustafa Modoğlu Holding’in tüm bu hedeflerini koyarken inandığı nokta kurum bünyesinde istihdam etmekte olduğu kadrosudur. Alanında uzman, dinamik, bilgi sahibi, donanımlı, sorumluluk sahibi ve genç ekibinin enerjisini arkasına alan Holding büyüme hedeflerini sürdürmeyi ve faaliyet gösterdiği sektörlerin öncü firması olmayı istemektedir.

Vizyonumuz

Mustafa Modoğlu Holding’in vizyonu toplumun, çevrenin ve tüm insanlığın faydasını gözeten işlere imza atmaktır. Müşterilerinin, ortaklarının ve çalışanlarının yaşam kalitesini arttırmayı kendisine şiar edinen Holding, saygınlığını ve güvenilirliğini ispat eden işler yapmaya devam etmek istemektedir. Mustafa Modoğlu Holding yüzlerce kişiden oluşan bir kadroyu istihdam etmektedir. İstihdam ettiği kişilerin donanımını ve bilgi düzeyini her geçen gün yükseltmekte olan firma, ekibinden aldığı enerjiyi tüm müşterilerinin hayatlarına fayda sağlayacak şekilde ortaya koymayı amaçlamaktadır.

Mustafa Modoğlu Holding’in yaptığı tüm işlerde çevreye ve topluma katkı sağlama amacı vardır. Holding bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu projelerde çevreye fayda sağlamış olup, bundan sonraki projelerde daha geniş bir alanda doğayı korumayı ve çevre bilincini yaygınlaştırmayı hedeflemektedir. Bu anlamda enerji, maden ve inşaat gibi sektörlerde toplum tarafından en çok güvenilen ve saygı duyulan firma olma özelliğini daha geniş bir çerçeveye yayma amacı edinmektedir.

Mustafa Modoğlu Holding üretim teknolojilerini her daim geliştirerek sektörünün öncüsü olduğu gibi, sektör kalitesini de bir adım ileriye taşımayı hedeflemektedir. İnsanlık yararına yapılan her işin toplumu ilerlettiğinin bilincinde olan Holding, önce ülke çapında sonra ise dünya genelinde yenilikçi, öncü ve çağdaş işlere imza atmayı amaçlamaktadır.

Rekabetin ilerlemeye katkı sağladığının farkındalığında olan Mustafa Modoğlu Holding, rekabet güçlerini yükselterek sürekli entelektüel kapitallerini arttırmak istemektedir. Teknolojinin gücüne inanan Holding en son teknolojik gelişmeleri takip edip yönetim ve üretim kapasitesini yükseltmek ve önce müşterilerinin sonra ise tüm toplumun hayatlarını zenginleştirmek istemektedir.

Mustafa Modoğlu Holding, faaliyet gösterdiği tüm alanlarında insanların hayatlarına dokunmaktadır. İnsanlık yararına olan işlere imza atan Holding ilçelere, illere ve toplum geneline fayda sağlayan işlere imza atarak ülke sermayesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Mustafa Modoğlu Holding’in vizyonu toplumun değerlerine saygı duyarak gelişimini hızlandırmak, çevre değerlerine önem vererek doğaya fayda sağlayacak projeler gerçekleştirmek ve saygınlığını koruyarak liderlik vasıflarını hayatları güzelleştirmek için kullanmaktır.

Telefon: 0216 353 0104

Fax: 0216 353 0107

Email: info@modoglu.com

Adres: Çavuşoğlu Mahallesi Çobanyıldızı Caddesi Modoğlu Plaza No:34 Kartal / İstanbul

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.