TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
882 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: GÜNGÖR ORBAK
  • ADRES: Yüzyıl Mah. Mas-sit Matbacılar sitesi 5.Cad.NO.42 BAĞCILAR/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 576 6629
  • FAX: 0 (212) 576 6679
  • GSM: 0 (212) 430 9377
  • WEB SİTESİ: https:/www.orbakkagit.com/
  • E-POSTA: info@orbakkagit.com
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

MİSYONUMUZ:
Çetin rekabet koşulları ve gelişen teknoloji çağımıza paralel olarak tercihleri artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.
Firmamız, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; genç, kaliteli hizmet, dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler oluşturmaya çalışmaktadır.

“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçemeyeceğimiz değerlerimizdir.

Firmamız, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak bir kâğıt firmasında marka olmak için çalışmaktadır. Misyonumuz buyöndedir.
KALİTEMİZ:
Hizmetlerimiz, her zaman müşterilerimizin memnuniyeti ve güven ilkeleri temel alınarak sunulmaktadır. Bizlere duydukları güvene layık olabilmek şirketimizin temel politikasıdır. Müşterilerimizin memnuniyeti, şirketimizin başarısını belirlemekte ve bizlerinde gurur kaynağı olmaktadır.

Her zaman beklenilenden daha fazlasını sunmak, hep bir adım ileride olmak farkımızdır. Standartları ve beklentileri aşmak, sektördeki liderlik konumumuzu sürekli pekiştirmek de en önemli ilkemizdir.

Hizmetlerimizdeki kalitenin devamlılığı, toplam kalite yönetimimizin ayrılmaz bir parçası olduğu gibi, yeni teknolojileri takip etmek, kullanılan sistemlerde sürekli gelişimi sağlamak toplam kalite yönetimimizin diğer önemli bir unsurudur.

HİZMETLERİMİZ:
Firmamız kâğıt sektöründe hizmet vermektedir. Ürün yelpazemizde bobin ve ebat olarak KESİM MAKİNALARIMIZLA ÖZEL EBAT, Amerikan Bristol, kuşe kâğıt çeşitleri, Kartonsan ürünleri, I. hamur çeşitleri, etiketlik kâğıtlar, tekstil ara kartonları, otokopi kâğıtları, fotokopi kâğıtları, yerli Bristol, şamua, şamuakraft, yağ kâğıdı, Seka Mamulleri, 2. hamur – kitap kâğıdı, 3. Hamur-gazete kâğıdı, mukavva çeşitleri, fantezi kağıt çeşitleri, tek yüzlü kuşe, kuşe kağıt: BOBİN-EBAT condat, lumi, app(nevia),sunbrite, arjowiking, torras, artec, nivis, blustar, euroart, magno, quatro,omega, creator, prescol, hansol, suzana, zanders upm,ecocard, 1.hamur: BOBİN-EBAT sporsel,sporset, april, multifine, süperprint,bergalazer, bergaprint, Amerikan Bristol (kuşe karton): BOBİN-EBAT nigbo, chenming, stora enzo, cartasolida,cartaintegra,esprime,(iggesund,enzocoat-tek taraflı çift taraflı),performa alto, Krome karton: BOBİN-EBAT normprınt,exprint,lüxtriplex,ithalkrome, sumulfit, kapa, veig, mmkarton, renodemedici,cascades,alfaprın Kitap kağıdı(2.hamur): BOBİN-EBAT enzocremy,holmen,Volga,abidibi, Gazete kağıdı(3.hamur): BOBİN-EBAT holmen,volga Çıkartma kağıdı(etiketlik kağıt):BOBİN-EBAT;1.hamur, kuşe, opak, pvc, şeffaf,adestor, nirotex, jac, fason, mactac, averydennisson,metalize,mat-parlak altın,gümüş, floresan, ipek asetat, Fantezi kağıtları:köhler, fatih,lana, Otokopi:eurocpy,eurocalgo Lwc,sc, mfc, renklifotokopi,renkli 1.hamur,termal kağıt,yağkağıdı,sülfit,mgkraft(pastane poşeti kağıdı),baskı ve torba kraftkağıdı,şamua,tek yüzlü kuşe, mukavva, magazin kağıtları, yerli Bristol,pelür,kaplık.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.