TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
843 ZİYARETÇİ

FİRMA HAKKINDA

Geçmişten günümüze yılların birikim ve tecrübesiyle gelen Özdemir İnşaat’ın temelleri 1980 yılında Derviş Demir tarafından atılmıştır.

Ana uzmanlık alanı konut inşaatı ve konut proje üretimi olan en köklü işletmelerden biri olan Özdemir İnşaat , kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir büyüme süreci geçirmiştir. Özdemir İnşaat portföy içeriğiyle sayısız başarıların altına imza attığını ortaya koymaktadır .

1990’lı yıllarda yol ve alt yapı inşaatları alanında faaliyet gösteren firma, son yıllarda ki yatırımlarını gayrimenkul sektöründe konut inşaatı alanında artırmıştır. Yenilikleri yaratmak için uğraş veren dinamik yönetim kadrosu, başarılı, ileri görüşlü stratejileri ile alanında kendinden söz ettiren köklü işletmelerden biri olmuştur.

Faaliyetlerini iştiraki olan Özdemir Beton şirketi ile destekleyerek üretimlerinde ivme kazanmakta ve kolektif bir çalışma gücü ile sürekli daha ileriye gitmektedir. Hayata geçirdiği gayrimenkul projelerinde en kaliteliye ulaşmayı kendine ilke edinen Özdemir İnşaat, sektörde emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

Özdemir İnşaat, uzun yılların verdiği;

bilgi birikimi,
deneyimi,
uzman kadrosu,
yenilikçi yaklaşımı,
çevreye duyarlı,
modern,
nitelikli,
konforlu
konut projeleri üretimi ile ev sahibi olmak isteyenlerin vazgeçilmez tercihi haline gelmiştir.

Ürettiği projelerde “konut değil, yaşam alanı üretiyoruz” felsefesi ile ayrıcalıklı yaşam projelerini sunmaya devam etmektedir.

İnşaat kalitesi ile sektörde güvenilirliğin simgesi haline gelmiştir.

Bu gücünü yatırımcısına sunmuş olduğu güven ve memnuniyet ilkeleri üzerine kurulmuş şirket misyonuna ve bu misyon doğrultusunda yapmış olduğu istikrarlı çalışmalara bağlıdır. Başarısının altında; yeniliğe ve gelişime her zaman açık olmak, ileri teknoloji ve iş gücünü en verimli şekilde kullanarak çalışma anlayışı vardır.

Özdemir İnşaat hayatınıza değer katacak ve fark yaratacak projeler üretmeye ve uygulamaya devam etmektedir.

Bir Başarı Öyküsü…

Özdemir İnşaat sektöre girdiği 1980’li yıllardan bu yana tamamladığı sayısız gayrimenkul projeleri ve istikrarlı büyüme yapısıyla adından sıkça söz ettirmektedir. İştiraki olan diğer kuruluşlarıyla beraber toplamda 100’e yakın çalışan sayısına erişen Özdemir İnşaat, bir başarı öyküsü haline gelmiştir. İnşaatı tamamlanan her projede vaat edilen şartları eksiksiz yerine getiren, hayata geçirdiği kaliteli, nitelikli, yenilikçi özelliklere sahip projeleriyle bulunduğu bölgeye değer katan üretim anlayışı ile başarılı ve güvenilir bir işletme olmanın haklı gurunu yaşamaktadır.

Bugüne kadar yaptığı sayısız projelerinde önceliğini her daim müşteri memnuniyetine veren ve bu doğrultuda faaliyetlerini sürdüren Özdemir İnşaat başarılı işlerin altına imza atmaya devam edecektir.

Geleceğe Dokunuyoruz…

Özdemir İnşaat “Konut alanı değil, yaşam alanı üretiyoruz” felsefesi ile ürettiği projelerde sosyal etkinliklerin oluşabileceği aktivite alanlarını, proje detaylarına indirgeyerek faaliyetlerini sürdürür.

Yoğun şehir hayatının stresinden uzaklaşmak isteyenlerin kendilerine dinlenme alanı oluşturabileceği, mola verebileceği, doğal yaşam alanlarını hayata geçirmeyi ilke edinen üretim anlayışıyla size huzur ve mutluluğun anahtarını sunmaktadır.

Nitelikli, konforlu inşaat anlayışı ile geleceğinize değer katan ve fark yaratan projeler üretmeye devam etmektedir.
MİSYON & VİZYON

Misyonumuz

Çağdaş gelişmelere ayak uydurup sürekli gelişim göstererek, en yüksek değeri elde etmek ve gelişimlerimizin ülke ile topluma uyumlu olmasını sağlamak.
Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde müşterilerimizle birlikte değer yaratmak.
Üstün büyümeyi sağlayacak iş gücünü cezp etmek, yaratmak ve bünyemizde yaşatmak.
Projelerde fırsat oluşturacak değerler yaratmak ve elde etmek.

Vizyonumuz

İstikrarlı ve düzenli büyüme hedefi ile konut markası olarak lider olmak ve marka değerini her zaman daha ileriye taşımak.
Yıllara dayanan marka güvenilirliğini muhafaza etmek için kalite düzeyini koruyarak, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak.
Mevcut pazar payını artırarak, şirketin düzenli büyümesini sağlayacak nitelikte üretim sağlamaktır.

GRUP ŞİRKETLER

ÖZDEMİR BETON
Yaratıcılığa, verimliliğe, katılımcılığa bağlı bir kurum kültürü içerisinde hissedarlarımız, iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve ülkemiz için fırsatları başarıya dönüştürerek, beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet çözümleri ile artan sayıda sadık müşteriler yaratarak ve müşterilere marka güvencesini her daim hissettirerek büyümeye devam ediyoruz. Betona ihtiyaç duyulan ve duyulacak her yerde hazır beton markasının öncü ve lider işletmelerinden biri olarak üzerimize düşen görevleri yerine getiriyoruz….

KALİTE STANDARTLARIMIZ

Özdemir İnşaat’ın birincil hedefi yürürlükte geçen inşaat- yapı “kalite standartlarına” uygun nitelikte üretim yapmaktır. İnşasını yaptığı yapıların temel atımından proje bitimine kadar olan yapım sürecini, tüm ayrıntılarla, uzman kadrosu ve profesyonel çözüm ortakları ile birlikte yönetir. Bu yönetim sistemi içinde müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmetler ve inşaat kalitesi sunmak şirketin temel ilkeleri içindedir.

Kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini ve geliştirilmesini sağlar .

Projelerin alt yapısında bütün teknik detaylar, kalite politikasından taviz verilmeden tamamlanır.

Tüm konut proje üretimlerinde, ortak alanlarda, otoparklarda yangın söndürme- sistemi, blok içerisinde yangın merdiveni, kat hollerinde yangın söndürme tüplerinin yer aldığı yangın dolapları ile yangın güvenliği en üst düzeyde sağlanır. Merkezi otomatik kontrollü, yüksek verimli doğal gaz kazanlarından oluşan merkezi ısıtma sistemi, ısı ölçer sistemi, daire içlerinde zeminden kılışı borularla dağıtım ve projesine uygun konvektör ve panel radyatörler, bireysel faturalandırma sistemli 24 saat merkezi sıcak su, pis su şaftlarında sessiz boru sistemi, deprem sensörlü doğal gaz sistemi bulunur.

Bina otomasyonu ve faturalamaya uygun elektronik sayaçlar, hayat koruyucu kaçak akım rölesi, zehirli gaz çıkarmayan halojensiz kablo tesisatı, yıldırımdan korunma tesisatı ve paratoner, topraklama tesisatı, otomatik olarak devreye giren merkezi jeneratör, son sistem uydu ve kablolu TV altyapısı, her dairede telefon hattı, hızlı kablosuz internet için ADSL altyapısı, kaçak akım röleli, buatsız elektrik tesisatı gibi uygulamaların, projelerin alt yapılarında oluşturulması, Özdemir İnşaat’ın üretim yapısında “Kalite standartları ve yönetimini” sağlayan ayrıntılardan bazılarıdır.

İnşaat yapımı sırasında kullanılan tüm malzemeler birinci sınıftır.

İşçilik kalitesiyle son teknoloji kullanımı birleşerek yapılan projeler tamamlandığında, ortaya çıkan sonuç mükemmele yakındır. Türkiye’nin yaklaşık %90’ının deprem bölgesi olduğunu şirket bilincine dönüştüren ve kurduğu etkin denetim mekanizmasıyla projelerinin her aşamasını kontrole tabi tutarak uygulayan Özdemir İnşaat, üretimlerinde yüksek kalite standartlarına uygunluğu garanti altına alır.

Projelerinde tedarik edilen beton, iştirakı olan, Özdemir Beton şirket tesislerinde üretilen ve Kalite Güvence Sistemi (KGS), ISO 9001:2000 sertifikalarıyla kontrolü sağlanmış betondur. Etkin denetim mekanizmalarıyla, üretimindeki projeler, yürürlükteki son deprem yönetmeliğine, T.S. 500 Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kurallarına, 4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve ilgili tüm yönetmelik hükümlerine uygun biçimde yapılmaktadır.

İnşaat kalite kontrolü, yapı denetim firması tarafından, şantiye ve laboratuarlar da, teknik danışmanlarla birlikte yapılarak tüm faaliyetler kontrol altında tutulmaktadır. Böylece üretimlerinde; kalite standartlarının sürdürebilirliği sağlanmış olur.

Müşterilerin %80’inden fazlasının yeniden Özdemir İnşaat’ı tercih etmesi, şirketin sürdürülebilir kalite anlayışına verdiği önem ve yaptığı çalışmalar neticesinde oluşmuştur.

ÇEVRE POLİTİKASI

Son yıllarda, artan çevre kirliliğine engel olmak için, Özdemir İnşaat, üstün nitelikli yaşam projeleri üretme anlayışını sürdürülebilir temiz çevre bilinciyle desteklemektedir.

Çevre sorunları, doğal kaynakların sınırlı olduğu ve biyofizik çevrenin emme kapasitesinin sınırlı olduğu gerçeğinin dikkate alınmamasından kaynaklanmaktadır. Bu tutumu sürdürmek, kaçınılmaz olarak yaşam kalitesini olumsuz yönde etkilemektedir.

Tüm işletmeler, sosyal sorumlulukları nedeniyle, kuruluş yeri seçiminde, mamul geliştirme, çeşitlendirme ve iş yenileştirme kararlarında, teknoloji transferinde çevre koruma bilinci geliştirmek durumundadırlar. Bu nedenle çevre ve işletme ilişkileri önem kazanmıştır.

Özdemir İnşaat çevre koruma bilincinde yeniliklere açık, etkin, dinamik, katılımcı yönetim prensiplerini benimser ve uygular.

Tüm şantiyelerinde doğaya duyarlı çalışmalar yapmayı taahhüt eder.

Gelecek nesillere temiz bir çevre bırakabilmek adına üretim uygulamalarını gerçekleştirirken, toplum ve çevreye karşı sorumlulukları yerine getirmek,
Çevre yönetimini henüz şantiye kurulum sürecinde planlamaya dahil etmek,
Atıkları minimuma indirgemek, kirliliği kaynağında önlemek, enerjiyi verimli kullanmak ve tüm faaliyetlerimizin çevre üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak,
Şantiye katı atıklarının toplanacağı yerleri tespit etmek, konteynırlar yerleştirmek, blok girişlerine ve diğer yerlere gerektiği kadar çöp bidonları yerleştirmek,
Beton harç sularının toprağa verilmesini önlemek, iş makinelerini çevre dostu yakıtlar tüketen filtreli araçlardan oluşturmak, tüm kaynakları tasarruflu kullanmak,
Yürürlükte bulunan yasa ve yönetmeliklerde geçen şantiyelerde “Çevre koruma kanunları” ile ilişkili tüm yasal şartlara uymak,
Özdemir İnşaat’ın üretimlerindeki “çevre politikası” şartlarını oluşturur. Proje üretimleri tüm bu bilinç doğrultusunda hayata geçirilir.

SOSYAL SORUMLULUK

Özdemir İnşaat sosyal sorumluluk projelerinde her zaman öncü ve lider bir işletme olmuştur.

Topluma ve toplum gelişimine duyarlı bir şirket bilinci ile sosyal sorumluluk proje faaliyetlere katılımı destekler.

Hem çevre temizliği hem ekonomiye geri dönüşümün sağlanması için kat karşılığı alınan projelerde kalan ve kullanılabilir durumda olan eşyaların belediyelere ve ilgili kuruluşlara verilmesini sağlar.

Sosyal sorumluluk proje kapsamında belirli aralıklarla Pendik ve çevresinde ki öğrenci okuma yurtlarına ziyaretler gerçekleştirilir.

Okullarda kalan kız ve erkek öğrencilerin okumalarını teşvik etmek için yardımlarda bulunur.

Bazı öğrencilere burslar verilir. Tuzla sporun yönetim kadrosunda olan Özdemir İnşaat yönetim kurulu başkanı Syn. Gökhan Demir, Tuzla Spor’un spor alanında ki faaliyetlerini desteklemektedir.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Özdemir Group şirketleri, ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve sair kişisel verilerinizi (Bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Özdemir Group şirketleri, Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır: Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek, satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel Bilgilere, sadece Özdemir Group şirketlerinin yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. Özdemir Group şirketleri, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (Tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Özdemir Group şirketlerine aittir.

Bizden, kişisel bilgilerinizi pazarlama amacı için kullanmamamızı talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bunu, kişisel verinizi toplamak için kullandığımız belli kutucukları işaretleyerek, bu işlemi engelleme hakkınız bulunmaktadır. Aşağıdaki “İletişim” bölümünde yer alan irtibat bilgileri aracılığıyla bizimle irtibata geçerek, bu hakkınızı herhangi bir zamanda kullanabilirsiniz.

Özdemir Group şirketleri, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Özdemir Group şirketlerine ait olan tüm web sitelerinde kullanılan metin ve görseller tamamen referans amaçlıdır.

Gizlilik Politikamızdaki Değişiklikler
Site ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir uyuşmazlık, mahkemeler tarafından TÜRKİYE kanunlarına uygun olarak çözüme kavuşturulacaktır.

Bizimle İrtibata Geçin
Bu gizlilik politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz, yorumunuz ya da talebiniz olması durumunda ya da kişisel verileri site aracılığıyla sunmuş ve bunların kayıtlarımızdan silinmesini istiyorsanız, lütfen bizimle irtibata geçin:

ÖZDEMİR İNŞAAT & GAYRİMENKUL
Doğu mh. Aydınlı Yolu cd. NO:63 Pendik İstanbul Turkey
E: info@özdemirinsaat.com.tr
T: +90 216 511 11 12
F: +90 216 511 11 95

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.