Polat Yol Yapı San. ve Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
32 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Aydın Polat
  • ADRES: Uzunçayır Yolu Cad. Hamza Polat İş Merkezi No:6 PK:34722 Hasanpaşa İstanbul / Kadiköy
  • TELEFON: 0 (216) 325 0686
  • FAX: 0 (216) 326 0869
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.polatyol.com
  • E-POSTA: info@polatyol.com
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Polat Yol Yapı San. ve Tic. A.Ş. nin kurulduğu 1975 yılından bugüne kadar elde ettiği bilgi birikimi ve tecrübeler, oluşturduğu kurum kültürü ve sıkı sıkıya sarıldığı değerleri, mali ve teknik altyapısı, ulusal pazardaki konumunu uluslararası arenaya taşımasını ve dünya çapında tercih edilen bir firma olma yolunda hızla ilerlemesini sağlamıştır.

Geleneksel ile Modern Unsurların Bileşimi

Şirketimiz, geleneksel unsurlarla bütünleşmiş kurumsal yönetim yaklaşımı ile öne çıkmakta; ulusal ve uluslararası arenada tercih edilen bir marka haline gelmektedir. Ailemizin üç farklı kuşağı ve işinin en iyisi profesyonelleri bir çatı altında harmanlayabilen şirketimiz, hedefe yönelik organizasyonu, kurumsal yönetim yaklaşımı ve geniş makine parkı ile uluslararası iş çevrelerinde takdirle izlenen güçlü bir iş ortağı olarak değerlendirilmektedir.

Gücümüzün Kaynağı

Gücümüzü her şeyden önce sahip olduğumuz değerlerden almaktayız. Bunun yanında profesyonel yönetim ekibimiz ve tüm çalışanlarımız, makine parkımız, güçlü mali yapımız, en yeni bilgi teknolojilerini ve yapı tekniklerini kullanma becerimiz, standartlara dayalı, kalite-çevre-güvenlik ekseninde insan ve doğa odaklı politikalarımız gücümüzün kaynağını oluşturmaktadır.

Teknoloji, Kalite, Çevre ve Güvenlik

En yeni yönetim ve yapım teknolojilerini kullanarak konforlu, çağdaş ve güvenli bir yaşam ortamı sunmak Polat Yol Yapı iş anlayışının özünü oluşturmaktadır. Bu temel anlayış doğrultusunda taahhütlerini tam zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olan şirketimiz, kalite-çevre-güvenlik ekseninde insan ve doğaya duyarlı politikalarını, uluslararası geçerliliği olan kalite standardı belgeleriyle perçinlenmiştir.

Dünyada Polat Yol Yapı

Ülkemiz sınırlarının dışında, Azerbaycan, Fas ve Umman’da faaliyetlerde bulunan şirketimiz, çalıştığı bölgelerin hayat kalitesinin yükselmesine katkı sağlayan birçok alt ve üst yapı projesini üstlenmiş, önümüzdeki dönemlerde de kapsama alanını genişleterek daha da büyümeyi hedeflemektedir. Faaliyette bulunduğumuz ülkelerde, bölgenin sosyal, kültürel dokusuna ve tüm yasal mevzuatlara uygun, bölge insanıyla iç içe bir hizmet anlayışıyla ve bir dünya şirketi bilincinde çalışmaktayız.

Daha güzel yarınlar için…

Hedeflerimize ulaşmak için ilkelerimiz ve değerlerimizin ışığında ilerliyoruz. Ticari olarak kârlı bir şirket olmanın yanında, verimli ve üretken bir şirket olmak ve daha güzel yarınlar inşa etmek için bütün gücümüzle çalışıyoruz.
İNSAN KAYNAKLARI

Günümüzün rekabet ortamında farkı yaratanın insan olduğu bilincinden hareketle, ulusal ve uluslararası alanda hizmet veren şirketimizde;

İş sağlığı ve güvenliği önlemlerini en üst düzeyde koruyarak,

Çalışanların motivasyon düzeyini yükseltmek,

Şirkete olan bağlılığı ve çalışanlar arası işbirliğini sürekli geliştirmek,

Şirketimizin ilkeleri ve hedefleri doğrultusunda sahip olduğu insan gücünün sürekliliğini ve etkinliğini sağlayacak İnsan Kaynakları sistemlerini geliştirmek ve sunmak, insan kaynakları politikamızın temel dayanağıdır.

Tel: 0216 325 0686
Fax: 0216 326 0869
Email: info@polatyol.com
Adres: Uzunçayır Yolu Cad. Hamza Polat İş Merkezi No:6 PK:34722 Hasanpaşa İstanbul / Kadiköy

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.