Şahsuvaroğlu Otomotiv Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
905 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Temelleri 50 yılı aşkın süre önce; Hacı Memet Şahsuvaroğlu tarafından Erzurum’da atılan şirketimiz; 1983 yılında Ford Yetkili Satıcılığı, 1995 yılında Sigorta Acentalığı, 2009 Yılında Otel Divan Asia ve 2013 yılında SHS Operasyonel Filo Kiralama ile faaliyet alanını genişletmiştir.

Bugün 3. Kuşağın yönetimde olduğu şirketimiz müşteri odaklı hizmet anlayışı ve sektöründe ilk tercih olma vizyonuyla faaliyetlerine devam etmektedir.

TURİZM
Divan İstanbul Asia
E5 Karayolu üzeri No:209 Üst Kaynarca Pendik 34899 İstanbul, Türkiye
Misafirlerine eşsiz bir ayrıcalıklı konaklama deneyimini sunan Divan İstanbul Asia, sadece üstün kalite ve konfor sunmak için değil; aynı zamanda iş seyahati ya da tatil amaçlı seyahatler sırasında her türlü ihtiyacın karşılanması amacıyla tasarlandı.

İstanbul Anadolu Yakası otelleri arasında iş seyahatleri için en konforlu oteli olma özelliğine sahip Divan İstanbul Asia, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na kolay erişiminin yanı sıra, büyük şirketlerin genel merkezlerine, organize sanayi bölgelerine ve şehirdeki belli başlı iş merkezlerine olan yakınlığı ile ön plana çıkmakta. Merkezi konumu sayesinde hem iş seyahati hem de tatil amaçlı seyahatler için misafirlerinin beklentilerini karşılamakta.

SİGORTA

Şahsuvaroğlu Sigorta
1995 yılında faaliyete geçen Sigorta şirketimiz, gerek acente operasyonlarında gerekse Otomotiv bünyesindeki hasar operasyonu yönetiminde faaliyetine büyüyerek devam etmektedir.

SHS FİLO

Gücünü otomobil perakendeciliğinin lider markası Şahsuvaroğlu’ndan alan SHS FİLO müşterilerine ideal kiralama deneyimini yaşatmak amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.
2013 yılından itibaren her yıl araç parkını %100 artıran firmamız, Türkiye genelinde, kurum ve bireylere uzun dönem araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.