SERAP ÖZTÜRK

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,098 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Beyoğlu İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 292 0006
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://
  • E-POSTA: serapacis@hotmail.com
  • SOSYAL MEDYA:

KİŞİ HAKKINDA

BEYOĞLU İLÇE TARIM MÜDÜRÜ

Serap ÖZTÜRK
Serap Öztürk, 1979 yılında Erzurum’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Erzurum’da tamamlamış daha sonra 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Meslek Yüksek Okulunu , 2005 yılında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümünü, 2010 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü, 2012 yılında Anadolu Üniversitesi Tarım Bölümünü bitirmiştir. Yine İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Kamu Hukuku alanında Yüksek Lisans programında eğitim almıştır.
19 yıllık çalışma hayatına Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Atatürk Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsünde başlamış daha sonra TRT de yayınlanan “Eko Tarım” programında Bakanlık Müsteşarı ve Müsteşar Yardımcıları ile çalışmalar yaparak “Avrupa Birliği Yolunda Türk Tarımı” Programlarını hazırlamış ve yine Bakanlık Yayın Dairesi Başkanlığında Metin yazarlığı ve sunuculuk yapmıştır. 2002-2006 yılları arasında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Yayın Dairesi Başkanlığı, Yönetmen ve Yönetmen Yardımcılığı görevlerini yürütmüştür.
2006 yılında çalışma hayatına İstanbul’da devam ederek Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Eyüp İlçe Tarım Müdürlüğü’nde çalışmaya başlamış olup Beyoğlu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün, kuruluş aşamasında görev alarak halen aynı ilçe müdürlüğünde İlçe Müdürü olarak görevine devam etmektedir.
İlçe müdürlüğü’nün yanısıra Bağımlılıkla Mücadele Mali Destek Programı (İSKA), Kadın İstihdamının Artırılması Mali Destek Programı (İSKA), Erzurum Arena Gazetesi Köşe Yazarlığı, Erzurum Konfedarasyonu Kurucular Kurulu Üyeliği gibi projelerde de çalışmalara imza atmıştır.
İstanbul Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Basın Birimi, İstanbul Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü AB Proje Ofisi kuruculuğu, Beyoğlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeliği, Beyoğlu İlçe İdare Kurulu Üyeliği, Beyoğlu İlçe Etik Kurulu Üyeliği, Beyoğlu İlçe Hıfzısıhha Komisyonu Üyeliği, Beyoğlu Erzurum Vakfı Danışma Meclisi Üyeliği görevlerini de yürütmekte olup Federasyonlarda ve STK’larda gönüllü olarak çalışmalarda bulunmuştur.
Evli ve üç çocuk annesidir.

ADI SOYADI Serap ÖZTÜRK
DOĞUM YERİ : ERZURUM / Uzundere
ÜNVANI İlçe Md. V.
TELEFON 0212 292 00 06
E-POSTA serapacis@hotmail.com
DOĞUM YERİ VE TARİHİ ERZURUM / 1979
MEDENİ DURUMU Evli/ 3 çocuk
EĞİTİM DURUMU İstanbul Ünv. Hukuk Fakültesi Adalet MYO
Gazi Ünv.İletişim Fakültesi Radyo Tv Sinema Böl.
Anadolu Ünv. İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü
Anadolu Ünv. Tarım Bölümü
YABANCI DİL İngilizce
BİLGİSAYAR Microsoft Office Programlar
ÇALIŞMA HAYATI Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsü/YALOVA 2001-2002
Eğitim ve Yayım Daire Başkanlığı/ANKARA 2002-2006
Eyüp İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü/İSTANBUL 2006-2011
Beyoğlu İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü/İSTANBUL 2011-

KİŞİ HAKKINDA YORUM YAP

KİŞİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.