SİNAN BAYRAKTAR

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
990 ZİYARETÇİ

KİŞİ HAKKINDA

SİNAN BAYRAKTAR – KAMU YÖNETCİSİ

Kızılay Kartal Hastanesi İdari Müdürü

1977 yılında Erzurum’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Erzurum İspir’de tamamladı. Sakarya Üniversitesi Lisans (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat- Maliye), Beykent Üniversitesi yüksek lisans (Hastane ve Sağlık Kurumları İşletmeciliği)  programından mezun oldu.

 

Halen Beykent Üniversitesi İşletme Doktora programına devam etmektedir. 2001 yılında meslek hayatına Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başladı.2003-2007 yılları arası İl Sağlık Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğünde çalıştı. 2007-2008 yıllarında Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesinde Müdür Yardımcısı, 2008-2009 yıllarında Kartal Ağız ve Diş  Sağlığı Merkezi’nde  Kurucu Müdür; 2009-2013 yıllarında Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi’nde, 2013-2014 yıllarında  Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ve 2014-2015 yıllarında da Kartal Lütfi Kırdar Eğitim  ve Araştırma Hastanesinde Hastane Müdürü olarak görev yaptı.

Bilgisayar İşletmenlik, Bilgisayarlı Muhasebe, İhale Uygulamaları Standart Eğitimi(KİK) Kamu Alımları Eğitimi(KİK), Hastane Riskleri Eğitimi, İSO 9001-200,Sağlık tesisleri verimlilik, Sağlık Sigortası ve Faturalandırma Eğitimi, Türkiye’de Klinik çalışmaların geliştirilmesi ve Diksiyon Eğitimi aldı.

Uluslararası Kalite Kongresi ve Uluslararası tıbbi tedarik kongresine katıldı. Ocak 2015  itibariyle Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul İli Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Mali Hizmetler Başkanı olarak görev yaptı. Halen Kızılay Kartal Hastanesi İdari Müdürü olarak görev yapmaktadır.

KİŞİ HAKKINDA YORUM YAP

KİŞİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.