TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,785 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mürsel Meral
  • ADRES: Kurbağalıdere Caddesi No:56-3 Hasanpaşa 34722 Kadıköy İstanbul / TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 216 449 66 66
  • FAX: 0 216 449 66 67
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.sporyapi.com.tr
  • E-POSTA: info@sporyapi.com
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1992 yılında inşaat, altyapı ve taahhüt alanlarında faaliyet göstermek amacıyla kurulan Spor Yapı A.Ş., 70’in üzerinde projeyi tamamlamıştır. Spor tesisleri ve spor kompleksleri inşaatlarının yapımı ve peyzaj konularında uzmanlaşan şirketimiz, Başakşehir Stadyumu, Olimpiyat Stadyumu ve Türkiye’de bir ilk olan Erzurum Yüksek İrtifa Kamp Tesisleri inşaatı gibi birçok önemli projeyi tamamlamıştır.

2004 yılında enerji sektörüne girmeye karar verilmesi ile, 3 adet Hidroelektrik Santrali lisansı alan grup şirketleri Hidroelektrik santral (HES) inşaatlarına başlamıştır. Bunu müteakiben ağırlıklı olarak çalışmalarını Hes inşaatları konusuna yönelten Spor Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş, enerji grubunun tüm inşaatlarını da üstlenmiştir.

Grup şirketlerinin ilk projesi olan ve Artvin/Murgul’da bulunan Cansu H.E.S. 2008 yılında devreye alınmıştır. Artvin Murgul’da bulunan Cansu DSİ ile ilk su anlaşması yapan Hidroelektrik santrallerden birisi olmuştur.

Grup şirketlerinin ikinci projesi olan ve Erzurum/Tortum’da bulunan Esendurak H.E.S. de 2012 yılında devreye alınmıştır.

Grup bünyesindeki inşaat şirketleri, aynı bölgede bulunan başka şirketlere ait H.E.S. projelerinde kendi ihtisas konusu olan regülatör, su alma yapısı, santral binası inşaatları gibi çeşitli taahhüt hizmetlerini başarılı bir şekilde tamamlayarak teslim etmiştir.

Kendi inşaatlarına ek olarak, HES konusunda yapmış olduğu başarılı inşaatlar sonucunda Spor Yapı, Türkiye’nin ileri gelen enerji ve inşaat şirketleriyle konsorsiyumlar kurarak çeşitli projelere teklifler vermiş ve inşaatları tamamlamıştır. Konusunda ciddi deneyim kazanan Spor Yapı, H.E.S. ve yol yapım inşaatı projeleri üzerinde çalışmalarına devam etmektedir.

Spor kompleksleri inşaatlarına ek olarak Spor Yapı A.Ş., Adapazarı’nda 600 dönüm arazi üzerinde ve Erzurum’da 300 dönüm üzerinde nitelikli doğal çim üretimi yapmaktadır. Şimdiye kadar 9 milyon m² hazır rulo çim, sedum ve bitkisel üretim gerçekleştirtiren Spor Yapı A.Ş., çim üretimi konusundaki 20 yılı aşkın tecrübesini kullanarak son birkaç senedir Adapazarı ve Erzurum’daki cim uretim tesislerinde küçük deneme alanları oluşturup çeşitli projelerde özel kullanılabilecek bitki çeşitleri ve uygulama alanları hakkında araştırmalar yapmaktadır.

Konusunda uzman ekibimiz ve danışmanlarımızla emin adımlarla ilerleyen şirketimiz, enerji ve inşaat konusunda kendisini geliştirerek büyümeye devam etmektedir. Grubumuz, yapısını daha kuvvetli hale getirmek ve yatırımlarını geliştirmek amacıyla stratejik ortaklık kurma konusuyla ilgilenmektedir.

Ülkemize daha iyi ve güzeli sunmak hedefiyle, uzman kadrosuyla her geçen gün kendisini geliştirmekte olan Spor Yapı A.Ş., bu doğrultuda çalışmalarını hızla sürdürmektedir.

POLİTİKAMIZ

Üstün kaliteli inşaatlar ve sportif tesisler inşa eden şirketimizin temel politikası; inşaat sektörünün ve sporun gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Gücünü ülke ekonomisinin, sporun ve sporcunun dinamizminden alan şirketimiz, işini yaparken en son yenilik ve teknolojileri kullanmayı temel ilke olarak benimsemiştir.

Bu yaklaşımla faaliyetlerini sürdüren Spor Yapı amatör ruhla çalışan deneyimli kadroları ve konusunda dünya lideri ortakları ile başarılarına yenilerini eklemeyi hedeflemektedir.

İş sağlığı ve güvenliğini çok önemseyen Spor Yapı, tüm iş sahalarında, şantiyelerinde ve ofislerinde gerekli tüm önlemleri almakta, ve konuyla ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Çalıştığı bütün sektörlerde doğayla dost işler yapan ve çevreye katkıda bulunan Spor Yapı çevre kirliliğini azaltmak için projeler üretmekte ve katkı sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Teknolojinin ve Sporun evrensel boyutlarının ülkemize taşınmasın da katkı sağlamak

Sektörün gelişmesinde bilgi ve deneyimlerimizi gelecek kuşaklara aktarmak

İlke ve prensiplerimize sadık kalarak başarıyı sürekli kılmak

MİSYONUMUZ

Evrensel değerlerin, dünya barışının, medeniyetler birleşmesinin ve çevre bilincinin gelişimine katkıda bulunmak.

Gençliğimizin çağdaş, çok yönlü, dengeli, kendine güvenen, çevreye saygılı ve sağlıklı bireyler olarak yetişmesine katkıda bulunmak.

Beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet çözümleri ile artan sayıda sadık müşteriler oluşturmak ve müşterilere marka güvencesini hissettirmek.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

Ülkemizin enerji potansiyeline katkıda bulunması hedefleyen firmamız, gerek inşaat safhasında, gerekse sonrasında çevreci bir tutum izleyerek, güvenilir enerji üreten, hiçbir kirletici etkisi olmayan, çevre dostu bir hidroelektrik santrali inşaa etmiştir.

HİDROELEKTRİK SANTRALLERİ

CANSU ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.

CANSU HİDROELEKTRİK SANTRALİ-ARTVİN

Cansu Hidroelektrik Santrali projesi Doğu Karadeniz Bölgesinde, Artvin İli, Murgul İlçesi sınırları içerisindedir. Projenin su kaynağını Çoruh nehrinin yan kollarından Murgul suyunun ana kolu olan Kabaca deresi sağlamaktadır.

Cansu HES, 49 yıl süreyle üretim lisansı almıştır. Cansu, nehir tipi bir santraldir. Kabaca Deresi üzerinde kurulan regülatör ve mansabındaki tesislerin kapasitesi 5,00 m3/s olarak belirlenmiş ve projelendirilmiştir.

Cansu Hidroelektrik Santrali projesi 11,34 MW kurulu güce sahiptir ve yıllık 51.571 GWh/yıl üretim kapasitesine sahiptir. Santral, 19.07.2008 tarihinden itibaren devreye girmiş ve enerji üretmeye devam etmektedir.

Cansu Elektrik Üretim A.Ş.

MERAL ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.

ESENDURAK HİDROELEKTRİK SANTRALİ-ERZURUM

Esendurak Hidroelektrik Santrali projesi Doğu Anadolu Bölgesinde, Erzurum İli, Tortum İlçesi sınırları içerisindedir. Projenin su kaynağını Çoruh nehrinin yan kollarından Tortum çayının yan kolu olan Alapınar deresi sağlamaktadır.

Esendurak 46 yıl süreyle üretim lisansı almıştır. Esendurak, nehir tipi bir santraldir. Alapınar Deresi üzerinde kurulan regülatör ve mansabındaki tesislerin kapasitesi 5,00 m3/s olarak belirlenmiş ve projelendirilmiştir.

Esendurak Hidroelektrik Santrali projesi 9,52 MW kurulu güce sahiptir ve yıllık 42.421 GWh/yıl üretim kapasitesine sahiptir. Santral, 23.10.2012 tarihinden itibaren devreye girmiş ve enerji üretmeye devam etmektedir.

Meral Elektrik Üretim A.Ş.

ARTVİN ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.

BUCUR HİDROELEKTRİK SANTRALİ-ARTVİN

Bucur hidroelektrik santrali projesi Artvin İli sınırları içerisindedir.

Santralin mevcut kurulu gücü 3,13 MW, öngörülen toplam enerjisi 17.340 GWh.

Bucur HES, EPDK’da lisans alma aşamasındadır.

GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALLERİ

Erzurum Solar Elektrik Üretim Tic.ve San. A.Ş.

Ilıca Doğu Elektrik Üretim Tic. ve San. A.Ş.

Aziziye Elektrik Üretim Tic. ve San. A.Ş.

Erzurum Güneş Elekt.Üretim Tic. ve San. A.Ş.

Meral Solar Elektrik Üretim Tic.ve San. A.Ş.

Ejder Solar Elektrik Üretim Tic.ve San. A.Ş.

Ateş Solar Elektrik Üretim Tic.ve San. A.Ş.

Feyzan Solar Elektrik Üretim Tic.ve San. A.Ş.

DİĞER ENERJİ ŞİRKETLERİMİZ

YEŞİL GÜÇ ŞARJ SİSTEMLERİ ENERJİ TİC. VE SAN. A.Ş.

Enerji sektöründe farklı alanlara da ilgi duyan şirketimiz, 2010-2011 yılları arasında elektrikli araçlar şarj sistemleri konusunda arge çalışmalarına başlamış ve 2012 yılında kurulmuştur. Elektrikli araçlar ve elektrikli şarj sistemleri konusunda faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, 2014 yılının ilk çeyreği ile beraber faaliyet alanlarını genişletmiş ve elektrikli temizlik araçları sektörüne giriş yapmıştır.

Değişen ve gelişen dünyamızda karbon salınımı bilincinin artması ve elektrikle çalışan araçların verimliliklerinin yüksek olması Yeşil Güç Enerji olarak elektrikli temizlik ve hizmet araçları sektörüne girmemizi sağlamıştır. ”Sıfır Karbon Emisyon” değeri ile çevreye ve insana olan duyarlılığın sürdürülmesi, karbon salınımının azaltılması ve toplumdaki yaşam kalitesinin arttırılması bilinci ile şirketimiz en verimli şekilde çözümler sunmaktadır.

Şirketimiz büyük bir hızla gelişmekte olan elektrikli temizlik ve hizmet araçları sektöründe müşteri odaklı çözümler sunarak kapalı/açık alanlarda hava temizliğine katkı sağlayarak ve gürültü kirliliğini en aza indirerek daha kaliteli,sessiz çalışma ve yaşam alanları oluşturmaya gayret göstermektedir.

Gelişmekte olan bu sektörde sunduğumuz çözümler ve uzman kadromuzla, sektörde lider konumda olmayı hedeflemekteyiz.

Yeşil Güç Şarj Sistemleri Enerji Tic. ve San. A.Ş.

BAŞARI HİKAYELERİMİZ

Beşiktaş İnönü Stadyumu

26 günde Beşiktaş İnönü Stadyumu’nun komple yenilemesi.

Beşiktaş İnönü StadyumuBeşiktaş İnönü StadyumuBeşiktaş İnönü Stadyumu

Galatasaray Ali Sami Yen Stadyumu

27 günde Galatasaray Ali Sami Yen Stadyumu’nun yenilenmesi.

Galatasaray Ali Sami Yen StadyumuGalatasaray Ali Sami Yen Stadyumu

Burhan Felek Spor Kompleksi

Türkiye’de ilk şişme salonu inşaatını yapımı.

Burhan Felek Spor Kompleksi

Olimpiyat Stadı U2 Konseri

Olimpiyat Stadı’nda ki U2 konserinde, 2000 m2 alana 6 saatte pitchcover serilmesi ve konser sonrasında tüm saha zemininin 14 günde yenilenmesi.

Olimpiyat Stadı U2 KonseriOlimpiyat Stadı U2 KonseriOlimpiyat Stadı U2 Konseri

Antalya Titanic Otel’de 4 saha

45 günde Antalya Titanic Otel’de 4 futbol sahasının hazır hale getirilmesi ve üzerinde antrenman maçları yapılması.

Antalya Titanic Otel’de 4 sahaAntalya Titanic Otel’de 4 sahaAntalya Titanic Otel’de 4 saha

Karabük Stadyumu

Karabük Stadyumu’nun tüm saha inşaatının 20 günde tamamlanması.

Karabük StadyumuKarabük StadyumuKarabük Stadyumu

ENERJİ İNŞAATLARI

2004 yılında enerji sektörüne girmeye karar verilmesiyle 3 adet Hidroelektrik Santrali lisansı alan grup şirketleri Hidroelektrik santral (HES) inşaatlarına başlamıştır. Bunu müteakiben ağırlıklı olarak çalışmalarını hidroelektrik santrali inşaatları konusuna yönelen Spor Yapı A.Ş, enerji grubunun tüm inşaatlarını da üstlenmiştir.

Grup şirketlerinin ilk projesi olan ve Artvin/Murgul’da bulunan Cansu H.E.S. 2008 yılında devreye alınmıştır. Artvin Murgul’da bulunan Cansu DSİ ile ilk su anlaşması yapan Hidroelektrik santrallerden birisi olmuştur.

Grup şirketlerinin ikinci projesi olan ve Erzurum/Tortum’da bulunan Esendurak H.E.S. 2012 yılında devreye alınmıştır.

Şirketimiz, yenilenebilir enerji sektöründe faaliyetlerde bulunan hidroelektrik santrali yatırımcılarının, proje seçiminden santralin işletmeye geçme aşamasına kadar tüm yatırım süreci boyunca teknik ve idari konularda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Grup bünyesindeki inşaat şirketleri, aynı bölgede bulunan başka şirketlere ait H.E.S. projelerinde kendi ihtisas konusu olan regülatör, su alma yapısı, santral binası inşaatları gibi çeşitli taahhüt hizmetlerini başarılı bir şekilde tamamlayarak teslim etmiştir.

Kendi inşaatlarına ek olarak, HES konusunda yapmış olduğu başarılı inşaatlar sonucunda Spor Yapı A.Ş., Türkiye’nin ileri gelen enerji ve inşaat şirketleriyle konsorsiyumlar kurarak çeşitli projelere teklifler vermiş ve inşaatları tamamlamıştır. Konusunda ciddi deneyim kazanan Spor Yapı, H.E.S. ve yol yapım inşaatı projeleri üzerinde çalışmalarına devam etmektedir.

SPOR TESİSLERİ

1992 yılında İnşaat, altyapı ve taahhüt alanlarında faaliyet göstermek amacıyla kurulan Spor Yapı, 70in üzerinde projeyi tamamlamıştır. Spor tesisleri ve spor kompleksleri inşaatlarının yapımı ve peyzaj konularında uzmanlaşan Spor Yapı, Başakşehir,Olimpiyat Stadı ve Türkiye’de bir ilk olan Erzurum Yüksek irtifa kamp tesisleri inşaatı gibi birçok önemli projeyi tamamlamıştır.

Spor Yapı, başta spor sektörüne yönelik yapı ve tesislerin inşaatı olmak üzere, bir dizi projeye imza atmıştır. Spor Yapı’nın adı, bu projelerle birlikte inşaatta kalitenin temsilcisi olarak anılmaktadır.

Spor Yapı’nın inşaat alanında uzmanlığının ve profesyonelliğinin göstergesi, gerçekleştirdiği başarılı tesis ve yapılardır.

FUTBOL SAHALARI

Proje ve danışmanlık hizmeti

Stadyum kaba inşaatı

Stadyum ince inşaatı

Modernizasyon ve renovasyon çalışmaları

Doğal rulo çim uygulaması

Spor Yapı A.Ş., stadyumların uluslararası standartlara taşınabilmesi için gerekli tüm yapısal hizmetleri vermektedir.

Bu yapısal hizmetler; stadyum inşaat yapımı, modernizasyon ve renovasyon çalışmaları, oturma sistemlerinin yeniden tasarlanması veya yenilenmesi gibi birçok unsuru kapsamaktadır.

Spor Yapı A.Ş., uzmanlık gerektiren ve mevcut piyasada eksikliği hissedilen faaliyet düzenlemesi konusundaki başarısını, kaba inşaat tecrübesi ile birleştirerek müşterilerine bir hizmetler bütünü sunmaktadır. Kalitenin detaylarda gizli olduğuna inanan Spor Yapı A.Ş., proje ve danışmanlık hizmeti çerçevesinde çim saha yapımı; soyunma odaları, masaj odası, masaj havuzu gibi fonksiyonların organize edilmesi, oturma sistemlerinin imalat ve montajı gibi birçok ayrıntıyı müşterileri için düşünür.

ATLETİZM PİSTLERİ VE HİPODROMLAR

Spor Yapı 1998’den bu yana 5 ayrı projede, toplam 48.750 m² sentetik yüzeyli atletizm pisti inşaa etmiştir.

Şirketimiz, IAAF standartlarında atletizm pistlerinin alt yapısını ve sentetik yüzey kaplamasını, IAAF sertifikalı malzemeler ile uygulamaktadır.

Spor Yapı, hipodrom yarış pistleri için çim pist kaplaması, çim ve kum yüzeyli pist yapımı, sulama sistemleri gibi konulardaki uygulamaları hayata geçirmektedir.

PEYZAJ UYGULAMALARI

Spor kompleksleri inşaatlarına ek olarak Spor Yapı, Adapazarı’nda 600 dönüm arazi üzerinde ve Erzurum’da ……… dönüm üzerinde nitelikli doğal çim üretimi yapmaktadır. Şimdiye kadar 9 milyon m2 hazır rulo çim, sedum ve bitkisel üretim gerçekleştirtiren Spor Yapı, çim üretimi konusundaki 20 yılı aşkın tecrübesini kullanarak son birkaç senedir Adapazarı ve Erzurumdaki cim uretim tesislerinde

küçük deneme alanları oluşturup çeşitli projelerde özel kullanılabilecek bitki çeşitleri ve uygulama alanları hakkında araştırmalar yapmaktadır.

Spor Yapı sahip olduğu çim üretim tesisleri ve bünyesinde bulunan deneyimli ekibi ile özellikle yapısal peyzaj ve geniş alanlardaki çim uygulamaları konusunda faaliyet göstermektedir.

Konusunda uzman ekibimiz ve danışmanlarımızla emin adımlarla ilerleyen şirketimiz, Enerji ve İnşaat konusunda kendisini geliştirerek büyümeye devam etmektedir. Grubumuz, yapısını daha kuvvetli hale getirmek ve yatırımlarını geliştirmek amacıyla stratejik ortaklık kurma konusuyla ilgilenmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Spor Yapı A.Ş. vizyonu doğrultusunda; gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kaliteli üretim yapar ve üretimini yaptığın ürünleri satarak doğaya ve insana faydalı bir hizmet sunar.

Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,

Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,

İş süreçlerimizin öz değerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi,

Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesini sağlayarak kalite performansını sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Spor Yapı A.Ş. yürüttüğü tüm faaliyetlerde sürekli iyileştirmeyi, doğal kaynakların etkin kullanılmasını, yasalara tam uyumlu olarak kirliliğin önlenmesini, faaliyetleri sırasında oluşan atıkların öncelikli olarak kaynağında azaltılmasını ve ayrıştırılmasını, geri dönüşüme kazandırılmasını ve en uygun yöntemlerle bertaraf edilmesini çevre politikasının temeli kabul eder.

Çalışanlarını, tedarikçilerini ve taşeronlarını çevrenin korunması konusunda bilinçlendirmek amacıyla eğitim faaliyetleri düzenlemeyi,

Çevre üzerindeki olası etkileri kontrol altında tutmayı ve en aza indirmek için uygun teknoloji kullanmayı,

Çevresel kirliliği önlemek amacıyla, yasal, uluslararası mevzuatlar ve müşteri gerekliliklerini takip etmeyi ve bunlara uyum sağlayarak çevre performansını sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.

SOSYAL SORUMLULUK

Çimlendirme ve Ağaç Dikimi Çalışmaları

Spor Yapı A.Ş.’nin bugüne kadar 65 adet spor tesisi projesinde yaklaşık 40.000 adet ağaç dikimi, 12.000.000 m2 alanı çimlendirme projesini gerçekleştirmiştir (Galatasaray Florya Tesisleri, Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri, Fenerbahçe Dereağzı Tesisleri vs.).

Adapazarı/Akyazı ve Erzurum’da Ağaçlandırma

Spor Yapı A.Ş., Adapazarı/Akyazı ve Erzurum’da faaliyetlerini başarıyla sürdürdüğü 2 adet Çim Üretim Tesisinde yaklaşık 20.000 adet ağaç dikerek ağaçlandırma projesi gerçekleştirmiştir.

Artvin Murgul Ağaçlandırma

Gruba ait Artvin Murgul’da bulunan Cansu Elektrik Üretim A.Ş.’ye ait Cansu Hidroelektrik Santrali’nin yapımı esnasında 130 bodur ağaç kesilmiş yerine 8.100 adet ağaç dikilmiştir.

Genç Sporculara Destek

Murgul’da genç nüfus organize edilerek futbol takımları kurulmuş ve bu proje desteklenerek gençliğin spora kanalize olması sağlanmıştır.

Murgul’da Yol Çalışmaları

Murgul’da köy yollarının yapımına katkıda bulunulmuştur.

Arıcılığa Destek

Murgul’da şirket çalışanlarımızın aracılığıyla arıcılık yapılmış ve bölgedeki arıcılığa destek verilmiştir.

Camii Yapımı

Santralimiz bulunduğu mahalde diğer şirketleri de organize ederek ortak bir camii yapılmış ve bölge halkının ibadetine sunulmuştur.

Nesli Tükenmekte Olan Kekliklerin Doğaya Kazandırılması

Santralimiz bünyesinde nesli tükenmekte olan ve doğanında süsü olan nitelendirilen keklik üretimine başlanmış, her yıl yaklaşık 150-200 adet keklik doğaya salınmıştır. Bu proje 7 yıldan beri devam etmektedir.

Erzurum Tortum’da Ağaç Dikimi

Grubumuzun 2. projesi olan Erzurum Tortum’da bulunan Esendurak H.E.S.’in inşaat bölgesinde hiç ağaç bulunmadığı için ağaç kesilmesi söz konusu olmamıştır. Buna rağmen şirketimiz tarafından 4.000 civarında ağaç dikimi gerçekleştirilmiştir.

Su Yardımları

2 köyün sulama projesine katkıda bulunulmuştur. 1 köyün içme suyuna katkıda bulunulmuştur.

Su Taşkınlarıyla Mücadele Çalışması

Uzun yıllardan beri H.E.S. yapılan bölgedeki derenin ilkbahar ayında kabarmasından dolayı bir çok tarla dere yatağına dönüşmüştür. Şirketimiz 1.800 metre uzunluğunda dereye taşkın önleme duvarları yaparak  arkalarını toprakla doldurmuş ve onlarca ailenin arazisini, tarlasını geri kazandırmıştır.

Köprü Yapımı ve Taşkınlarla Mücadele Çalışmaları

Yine Esendurak Köyünde köylü dereden karşıya tehlikeli ve ilkel metodlarla geçerken şirketimiz köyün içerisine betonarme bir köprü yapılmıştır. Yine köyün içerisindeki bazı arazilerin feyezan ve sel tehlikelerini önlemek amacıyla betonarme istinat duvarları inşa edilmiştir.

Esendurak Köyü’nde Camii Çalışmaları

Esendurak Köyünde bulunan Camii’nin mihrab, mimber gibi iç dizaynına katkıda bulunulmuştur.

Esendurak Köyündeki Camii’nin abdest alma ve tuvaletlerin yapımına katkıda bulunulmuştur.

Giysi ve Eğitim Malzemeleri Yardımları

İnşaat ve çalışma bölgemizde bulunan dar gelirli ailelerin ilköğretim yaşındaki çocuklarına giysi ve eğitim malzemesi desteği verilmiştir.

Yine bölgedeki dar gelirli ailelere çeşitli desteklerde bulunulmuştur.

Spor Yapı İnşaat Taahhüt San. ve Tic. A.Ş.

Adres: Kurbağalıdere Caddesi No:56-3 Hasanpaşa 34722 Kadıköy İstanbul / TÜRKİYE

Telefon: 0 216 449 66 66 (pbx)

Faks: 0 216 449 66 67

E-Posta: info@sporyapi.com

Üretim Tesislerimiz

Adapazarı Spor Yapı Çim Üretim Tesisi

Adres: E-5 Akyazı Otoban Sapağı Tever Metal arkası Çatal Köprü Köyü, Akyazı / Sakarya

Telefon: 0 264 448 59 34

Faks: 0 264 448 59 34

E-Posta: info@sporyapi.com

Erzurum Yeşil Doğu Çim Üretim Tesisi

Adres: Lalapaşa Mah. Milletbahçe Cad. 4.Vakıf İşhanı No:28 Kat:1 Daire:102 Erzurum

Telefon: 0 442 245 0 330

Faks: 0 442 245 0 330

E-Posta: info@yesildogu.com

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.