YÜKSEL ULUSLARARASI NAKLİYAT TURİZM GIDA İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
925 ZİYARETÇİ

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda
Firmamızın temelleri 1987 yılında İstanbul’un şirin bir ilçesi olan Büyükçekmece – Ambarlı’da atıldı. 20 yıllık tecrübeden sonra 2006 yılında Yüksel Nakliyat olarak gençlik dinamizmiyle dolu kadro ve araç filomuzla yeniden yapılandırıldı. Başlangıç itibariyle yurtiçi taşımacılıkta marka olmayı hedefleyen Yüksel Nakliyat, 2007 yılı itibariyle Avrupa, Orta Asya ve Ortadoğu ülkelerini de kendisine hedef olarak belirlemiştir.

Açık ve kapalı yükte önemli taşıma kapasitesine ulaşan şirketimiz son dönemlerde dökme olarak da nakliyat yapmaktadır. Taşımacılıkta sektör ayırımı yapmayan Yüksel Nakliyat, genç ve dinamik kadro ve filosuyla müşterilerine en iyi ve en güvenilir hizmeti sunmanın öneminin bilinciyle hareket etmekte ve bu düşünceyle her geçen yıl daha da büyümektedir. Başlangıçta 6 araçla ve 10 personelle yola çıkılan Yüksel Nakliyat, hedeflediği yolda misyon ve vizyonuna paralel hareketle önemli mesafeler almış, bölgesel partnerleriyle iyi bir işbirliğine giderek hizmet kalitesini artırmıştır.

Hedeflediğimiz yolda birlikte çalışmak ve hareket etmek dileğiyle…

Yurtiçi Taşımacılık
Yüksel Uluslararası Nakliyat, sahip olduğu araçların yanı sıra, sözleşmeli tedarikçi altyapısı ile yurt içinde taşıma ve dağıtım hizmetlerini müşteri ihtiyaçlarına göre her türlü taşıma modunda sağlamaktadır.

Güçlü bilgi sistemleri altyapısı sayesinde, yurt içi taşımalarında etkin çözümler geliştirir. Yüksel Uluslararası Nakliyat bünyesinde geliştirilen kara nakliye süreçlerini planlayıp izlemeye imkan tanıyan Blade otomasyon programı sayesinde, tüm lokasyonlardan anlık siparişler alınmakta, seferler oluşturulmakta ve raporlanabilmektedir.

Hizmet Kapsamı
Şehirlerarası komple taşıma hizmetleri
Konteyner taşıma hizmetleri
Konteyner içi yükleme ve boşaltma hizmeti
Plastik ham madde taşıma hizmetleri
Depolama hizmeti
Bobin kağıt taşıma hizmeti
Ambarlı liman taşıma hizmeti

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.